Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.12.2023

Pielęgniarka (oddział chorób wewnętrznych) - Zgierz

e-work HR Company Poland Sp. z o.o.
  • Zgierz, łódzkie pow. zgierski

Inny

Umowa o pracę

e-work Medical od ponad 20lat wspiera szpitale w zatrudnianiu personelu medycznego.

W związku z rozwojem struktur poszukujemy do stałej współpracy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Miejsce pracy:Zgierz

Obowiązki:
• udzielanie pacjentom świadczeń pielęgnacyjnych, zapobiegawczych diagnostycznych, leczniczych, zgodnie z kwalifikacjami, aktualną wiedzą medyczną, dostępnymi metodami i środkami, z zasadami etyki zawodowej ze szczególną starannością oraz przyjętymi standardami w oddziale,
• wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medyczne
• prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• aktualny kurs z zakresu krwiolecznictwa
• doświadczenie zawodowe w zakresie interny
• obsługa komputera
• umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy
• pracę w systemie zmianowym
• współpraca w formie UZ lub B2B
• możliwość wyboru pojedynczych dyżurów, zgodnie z dyspozycyjnością
• stawkę 65 zł/h
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

RODO
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”.
Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: