Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.03.2024

Magazynier techniczny - zaopatrzeniowiec

WOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.j.
  • Brodnica, kujawsko-pomorskie pow. brodnicki

Magazynier

Umowa o pracę

WOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Brodnicy to prężnie rozwijająca się firma z polskim kapitałem. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości tektury falistej i opakowań kartonowych.

Ponad 30 letnie doświadczenie na rynku opakowań!

W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier techniczny - zaopatrzeniowiec!

Opis stanowiska:
- zapewnienie stanów magazynowych części mechanicznych zapasowych celem zapewnienia ciągłości produkcji. Ustalenie stanów minimalnych i maksymalnych newralgicznych części,
- zapewnienie zgodności informacji w systemach elektronicznych dotyczących zamówień, faktur oraz dok. magazynowej,
- składanie zapytań ofertowych na części do maszyn na podstawie dokumentacji oraz archiwizacja zebranych ofert,
- utrzymywanie kontaktu z dostawcami części i usług
- planowanie, koordynacja i nadzór nad przeglądami i inspekcjami infrastruktury, budynków i urządzeń podlegających dozorowi technicznemu.
- zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami, normami oraz wytycznymi w zakresie przeglądów technicznych,
- ocena stanu technicznego obiektów na podstawie wyników przeglądów i inspekcji oraz przygotowywanie raportów z oceny stanu technicznego,
-nadzór nad pracami konserwacyjnymi i naprawczymi, w tym współpraca z zespołem oraz dostawcami usług zewnętrznych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomość pakietu MS Office,
- język angielski w stopniu komunikatywnym,
- zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i zarządzania zespołem,
- komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi,
- umiejętność oceny stanu technicznego obiektów oraz przygotowywania raportów,
- mile widziane doświadczenie w nadzorze nad przeglądami technicznymi obiektów lub podobnej roli.

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- wsparcie doświadczonych pracowników,
- pakiet benefitów (m.in. świąteczne świadczenia pieniężne, dofinansowanie karnetów na basen i siłownię, dwa razy do roku paczki dla dzieci, ubezpieczenie grupowe),
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i kwalifikacji zawodowych,
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.