Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.02.2024

Instalator sieci telekomunikacyjnej / światłowodowej

mBit
  • Gdańsk, pomorskie

Informatyk

Umowa o pracę

Opis
Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu, nowoczesną telewizję HD IPTV oraz cyfrowe usługi głosowe w oparciu o łącza światłowodowe, radiowe i miedziane Ethernet i światłowodowe

Obowiązki i zadania :

- montaż i prowadzenie koryt i rurek PCV w obiektach wielorodzinnych.
- budowa przyłączy światłowodowych
- prace przy budowie ziemnej kanalizacji teletechnicznej.
- zaciąganie kabli światłowodowych do kanalizacji
- montaż muf światłowodowych, przełącznic i innych elementów sieci.
- wykonywanie instalacji abonenckich.
- konfiguracja routerów i urządzeń sieciowych
- ewidencjonowanie wykonanych prac w systemie zarządzania

Wymagamy:

- umiejętności pracy w zespole i dyspozycyjności.
- sumienności, uporządkowanie i skuteczność w działaniu.
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- znajomość technologii sieci kablowych i radiowych.
- obsługa spawarki światłowodowej
- znajomość rysunków technicznych i umiejętność czytania projektów przyłączy

Oferujemy

- rozwój zawodowy i osobisty
- urozmaicony zakres projektów, ciekawe wyzwania, zdobycie bogatego doświadczenia
- dostęp do najnowszych technologii
- dobrą atmosferę pracy
- satysfakcję finansową

Prosimy o składanie aplikacji ze zdjęciem na adres e-mail @ wyświetl e-mail
Prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych:
Informacje o firmie
Aplikacje można wysyłać na adres mail: @ wyświetl e-mail w tytule wpisując numer referencyjny aplikacja na stanowisko . Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.