Magazynier

Agro- business Trade Sp. z o.o.
  • Maszewo, zachodniopomorskie pow. goleniowski

Magazynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
 Przyjmowanie oraz wydawanie towarów zgodnie z awizacją ( obsługa programów magazynowych),
 Sporządzanie umów zakupu,
 Bieżąca weryfikacja stanów magazynowych,
 Wykonywanie raportów oraz inwentaryzacji.

Wymagane kwalifikacje zawodowe:
 Wykształcenie zawodowe lub średnie,
 Zdolności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy,
 Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy bądź w obszarze związanym z gospodarką magazynową,
 Umiejętność obsługi komputera oraz MS Office,
 Mile widziane uprawnienia próbobiorcy.

Oferujemy

 Prace w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
 Umowę o pracę,
 Konkurencyjne wynagrodzenie,
 Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Na ofercie prosimy załączyć klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)