Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.01.2024

Doradca Finansowy

Millennium, Santander, BNP Paribas, Alior bank, mbank,
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Wymagania

zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu
nieustannej chęci rozwoju oraz umiejętności sprzedażowych
motywacja do osiągania wysokich zarobków
nastawienie na realizację celu
umiejętność budowania relacji z ludźmi
umiejętność uważnego słuchania i dobry kontakt z klientem
mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu klientów

Opis stanowiska

aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi trwałych relacji
budowanie własnego portfela klientów
rozbudowanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie klientów, budowanie relacji

Oferujemy

elastyczny czas pracy
możliwość uczestniczenia w programie szkoleniowym
wsparcie managera na każdym etapie pracy
wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników - premie i bonusy
możliwość osiągnięcia ponadprzeciętnych zarobków - dla ambitnych i lubiących działać
może to być praca dodatkowa
możliwość pracy zdalnej
jasną i przejrzystą ścieżkę kariery