OPERATOR SPRZĘTU DO ROBÓT ZIEMNYCH (Bogatynia)

Betrans Sp. z o.o.
  • Bogatynia, dolnośląskie pow. zgorzelecki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Betrans Sp. z o.o. jest największą spółką dedykowaną w zakresie świadczenia usług transportowych
i sprzętowych w Grupie Kapitałowej PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym podmiotem gwarantującym profesjonalną obsługę naszych kontrahentów.
Obecnie poszukujemy kandydatów ma stanowisko:

OPERATOR SPRZĘTU DO ROBÓT ZIEMNYCH

Miejsce pracy:
Bogatynia

Opis stanowiska:
obsługa sprzętu technologicznego,
należyte i terminowe wypełnianie swoich obowiązków pracowniczych,
utrzymanie w pełnej sprawności technicznej powierzonych maszyn i pojazdów,
zgłaszanie potrzeb w zakresie napraw i remontów i pojazdów,
praca na jedną zmianę lub na trzy zmiany.

Wymagania

doświadczenie na stanowisku operatora min. 1 rok,
uprawnienia do obsługi ładowarek jednonaczyniowych kl. I lub kl. III,
uprawnienia do obsługi koparki gąsienicowej jednonaczyniowej kl. I,
umiejętność poruszania się po trudnym, grząskim terenie,
umiejętność samodzielnego zdobywania wiedzy,
umiejętność komunikacji z ludźmi,
umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
dobre umiejętności organizacyjne,
zaangażowanie, dokładność, rzetelność,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie na umowę o pracę,
możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy,
pakiet benefitów oraz szeroko rozwinięty Fundusz Świadczeń Socjalnych.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)