Specjalist/ka ds. ochrony środowiska

ITI Poland Sp. z o. o.
  • Gniewkowo, kujawsko-pomorskie pow. inowrocławski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

ITI Poland Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją modyfikowanych regranulatów tworzyw sztucznych oraz compound. W tym momencie do naszego zespołu poszukujemy specjalisty ds. ochrony środowiska.

Twój zakres obowiązków
-Przygotowywanie dokumentacji i prowadzenie postępowań w sprawach związanych z ubieganiem się o uzyskanie decyzji/zezwoleń i pozwoleń na prowadzenie działalności w zakresie gospodarowania odpadami oraz gospodarki wodnej
-Przygotowywanie dokumentacji wymaganej w procesie oceny oddziaływania na środowisko
-Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych w zakresie ochrony środowiska
-Sporządzanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
-Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
-Koordynowanie oraz raportowanie wymaganej sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska.

Nasze wymagania
-Wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru ochrony środowiska, inżynierii środowiska, ekologii)
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Znajomość przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska, sprawozdawczości środowiskowej
-Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególność Ms Excel
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziane
-Operatywność, samodzielność w działaniu
-Komunikatywność, sumienność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
-Wynagrodzenie rynkowe
-Samodzielne stanowisko
-Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień
-Pracę w spłaszczonej organizacji - wszyscy sobie mówimy po imieniu
-Dodatki z ZFŚS na wakacje, Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia
-Pracę w rozwijającej się firmie z branży tworzyw sztucznych
-Dofinansowanie do pakietu sportowego
-Możliwość skorzystania z Ubezpieczenia Grupowego

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do "INDUSTRIAL TECHNOLOGY INVESTMENTS POLAND" sp. z o.o. z siedzibą w: Przemysłowa 2, 88-140 Gniewkowo (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)