MAJSTER BUDOWY / INŻYNIER BUDOWY

SB COMPLEX
  • Rzeszów, podkarpackie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma budowlana SB Complex Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca kompleksowe usługi budowlane zatrudni:

MAJSTER BUDOWY/INŻYNIER BUDOWY

Miejsce wykonywania pracy: Polska – woj. podkarpackie - JEDLICZE

Zakres obowiązków :
- wsparcie kierownika budowy w procesie budowlanym,
- nadzorowanie pracy brygad roboczych,
- nadzór nad wykonywanymi pracami podwykonawców,
- zgłaszanie potrzeb w zakresie zamówień materiałów, sprzętu, podwykonawców,
- nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na podległej budowie,
- współpraca z innymi Działami firmy.

Od Kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego technicznego (preferowane budowlane) lub średnie techniczne z kilkuletnim doświadczeniem,
- mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia budowy w charakterze inżyniera lub majstra,
- znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych,
- umiejętności kosztorysowania (mile widziane),
- umiejętności posługiwania się dokumentacją projektową,
- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
- prawa jazdy kat. B,
- dyspozycyjności.

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie ,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- podnoszenie kwalifikacji,
- stabilność zatrudnienia,
- niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
- prywatną opiekę medyczną,
- pakiet MultiSport,
- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Kontakt telefoniczny:

W Państwa aplikacji prosimy o dodanie poniższych klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SB Complex Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8, 35-026 Rzeszów, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez SB Complex Sp. z.o.o. Sp.k. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8, 35-026 Rzeszów zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).
Dodana
Wygasa (za 5 dni)