LOGOPEDIA / NEUROLOGOPEDIA DZIECIĘCY

Grawitacja - Centrum Rehabilitacji
  • Łódź, łódzkie

Logopeda

Umowa o pracę

W naszym teamie neurologopedycznym są już 3 wspaniałe i uwielbiane przez dzieci specjalistki ALE POTRZEBY NASZYCH PACJENTÓW SĄ CORAZ WIĘKSZE - DLATEGO POSZUKUJEMY KOLEJNEJ SPECJALISTKI LUB KOLEJNEGO SPECJALISTY Z ZAKRESU LOGOPEDII / NEUROLOGOPEDII!

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
• Prowadzenie pełnego procesu diagnostycznego dziecka
• Sporządzanie dokumentacji pracy diagnostycznej i terapeutycznej zgodnej z obecnymi wymogami dla podmiotów leczniczych i wg. obowiązujących standardów
• Prowadzenie konsultacji oraz terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w różnym wieku
• Współtworzenie kompleksowych planów terapii dziecka wraz z zespołem specjalistów
• Wydawanie opinii i zaświadczeń dotyczących stanu funkcjonalnego oraz przebiegu procesu terapii

NASZE WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (ukończone studia magisterskie w zakresie logopedii, filologii polskiej z logopedią lub studia podyplomowe z logopedii)
• Min. 2 letnie doświadczenie w terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w różnym wieku - warunek konieczny :)
• Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z małym Pacjentem i jego opiekunami
• Życzliwość i cierpliwość w pracy z dziećmi
• Wiara w skuteczność podejmowanych działań
• Wspieranie opiekunów w procesie terapii logopedycznej ich dziecka
• Wysoki poziom standardów etycznych w pracy neurologopedy

MILE WIDZIANE:
• Dodatkowa specjalizacja z neurologopedii
• Kursy i szkolenia rozwijające kompetencje logopedy oraz doświadczenie w pracy z małymi dziećmi, w tym z dziećmi z niepełnosprawnością
• Chęć doskonalenia zawodowego
• Otwarty umysł na nowe doświadczenia
• Własna działalność gospodarcza

OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata
• Profesjonalnie wyposażony gabinet m.in.: aparat do elektorstymulacji VitalStim
• Pracę w różnorodnym, zaangażowanym i wspierającym się zespole
• Realną wymianę doświadczeń ze specjalistami, również ekspertami zagranicznymi
• Rozwój osobisty i zawodowy

PISZCIE NA: @

DO ZOBACZENIA!

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)