Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.02.2024

Pracownik biurowy Asystentka Sekretarka Praca biurowa

P.H.U. M&M sp. z o. o.
  • Popielów, opolskie pow. opolski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

W związku z ciągłym rozwojem Firma P.H.U. M&M poszukuje nowego pracownika na stanowisko biurowe.

Opis stanowiska:

- przygotowywanie opisów oraz wycena produktów

- wystawianie opisanego produktu na portalach aukcyjnych (eBay, eBay kleinanzeigen)

- bieżąca aktualizacja opisów oraz cen w wystawionych ogłoszeniach

- administrowanie firmowej strony internetowej

- zarzadzanie produktami na firmowej stronie internetowej

- zarządzanie korespondencją

- prawidłowe archiwizowanie dokumentów

- obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych

- dbanie o prawidłowe zaopatrzenie biura w niezbędne materiały

- wprowadzanie danych do systemu

Wymagane kwalifikacje:

- chęć do pracy oraz zaangażowanie

- bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie

- znajomość pakietu MS Office oraz obsługi komputera

- umiejętność wykonywania kilku zadań jednocześnie oraz ustalania priorytetów

- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Pracę w młodym dynamicznym zespole

- Umowę o pracę w pełnym wymiarze: 40 tygodniowo

- Godziny pracy: 8:00-16:00

- Wynagrodzenie: 4000,00zł (brutto)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny

Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa o pracę stałą

Wynagrodzenie: 4 000,00zł miesięcznie (brutto)

Harmonogram:

8 godzin dziennie
Bez weekendów
Dzienna zmiana
Poniedziałek - Piątek
Świadczenia dodatkowe:

Darmowy parking
Imprezy firmowe
Telefon służbowy
Wykształcenie:

Średnie (Preferowane)
Doświadczenie:

obsługa komputera: 1 rok (Wymagane)
Język:

Niemiecki (Preferowane)