Specjalista d.s. Marketingu i Obsługi Klienta

Pracodawca
  • Sulechów, lubuskie pow. zielonogórski

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Szukamy osoby która będzie miała okazje współtworzyć i uczestniczyć w nowatorskim projekcie produkcji Świeżej Paszy dla Zwierząt Praca wyłącznie na terenie Niemiec
Będziesz poruszał się przy całkowitym braku konkurencji Twoim środowiskiem biznesowym będą stadniny koni parki zoo farmy zwierząt oraz trenerzy koni wyczynowych

Zakres obowiązków

Współtworzenie strategii i budowanie rozpoznawalności marki na
rynku niemieckim
Planowanie i zarządzaniem budżetem miesięcznym
Prowadzenie firmowych kanałów w social nedia i implementacja
strategii zgodnie z przyjętymi celami biznesowymi
Sporządzanie ofert produktowych oraz prowadzenie dokumentacji

Wymagamy

Znajomości języka niemieckiego minimum na poziomie B2
Wykształcenie kierunkowe marketingu lub zarządzie
Min. dwu letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Praktyczne zdolności do wyszukiwania klientów i prowadzenia rozmów
sprzedażowych poparte sukcesami
Kreatywność, nieszablonowe patrzenie na rozwiązywanie problemów
Orientacja w trendach rynkowych
Elastyczność oraz umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się
otoczeniu

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat +
prowizja od wyników
Niezbędne narzędzia pracy
Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Przyjazną atmosferę pracy
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy zdalnej

CV proszę kierować na wist.biuro&op.pl
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)