Elektromonter maszyn elektrycznych

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Trzebinia, małopolskie pow. chrzanowski

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: konieczne:
    Wykształcenie: średnie zawodowe
    Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
    Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP do 1kV (E eksploatacja)

    Inne wymagania:
    doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryk/elektromonter, umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, umiejętność pracy w zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: jedna zmiana: 8-16
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 miesięcy temu)