Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.01.2024

Specjalista ds. sprzedaży

POLKON S.A.
  • Złotoryja, dolnośląskie pow. złotoryjski

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Zadania:
• Pozyskiwanie klientów w założonym obszarze rynkowym
• Odpowiedzialność za kompleksową obsługę klienta
• Współtworzenie strategii sprzedaży i realizacja planów sprzedaży
• Udzielanie informacji na temat oferty handlowej firmy; przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
• Kompleksowy nadzór nad realizacją projektów i zamówień klientów
• Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
• Współpraca z projektantem
• Współpraca z innymi działami firmy
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
• Doświadczenie w obsłudze klienta
• Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
• Mobilność oraz gotowość do okazjonalnych wyjazdów biznesowych ( prawa jazdy )
• Wysokie kompetencje interpersonalne, kultura osobista
• Kreatywność i samodzielność
• Motywacja do realizacji celów
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Mile widziana wiedza techniczna lub/i doświadczenie na podobnym stanowisku
Zapewniamy Ci:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim w oparciu o umowę o pracę
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Pakiet szkoleń wdrożeniowych
• Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
• Zgrany i zmotywowany zespół specjalistów
Osoby zainteresowane prosimy o: kontakt pod nr. 76 819 69 80 wew. 20