Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.01.2024

Koordynator eventów

ZPR S.A.
  • Leszno, mazowieckie pow. przasnyski

Logistyk

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:
- Organizacja wydarzeń zgodnie z wytycznymi i agendą, kontrola przebiegu działań
- Zarządzanie budżetem, rozliczenia z dostawcami po zakończeniu wydarzeń
- Bezpośrednią współpracę z działem sprzedaży, kuchni, restauracji
- Zapewnienie wysokiej jakości usług konferencyjno – bankietowych
- Zlecanie odpowiednim osobom lub departamentom zadań w celu realizacji życzeń organizatorów oraz koordynacja tych zadań
- Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie
- Umiejętność rozwiązywania sytuacji i szybkiego podejmowania decyzji.

Nasze wymagania:
- Elastyczność i pozytywne nastawienie Yes I Can!
- Dbałość o szczegóły
- Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
- Pasja do tworzenia wyjątkowej obsługi
- Umiejętność pracy zespołowej w celu zapewnienia zadowolenia Gości
- Silne umiejętności komunikacyjne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w hotelu sieciowym
- Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
- Wysoka kultura osobista.

To oferujemy:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o wieloletniej tradycji na rynku.
- Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę 7000 tys zł.
- Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop)
- Pakiety: sportowe, medyczne.
- Ubezpieczenie na życie.
- Zniżki pracownicze.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć udziału w innych rekrutacjach prowadzonych przez Grupę ZPR prosimy o dołączenie do CV oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przekazanie przez spółkę Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. moich danych osobowych innym spółkom z Grupy ZPR w celu umożliwienia mi udziału w rekrutacjach prowadzonych przez te spółki.