Doradca Klienta - Przedstawiciel Handlowy

i1 GROUP Sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Klienta - Przedstawiciel Handlowy oraz Menadżer Regionu

Zadania
• Budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientami
• Bieżąca obsługa zleceń, korespondencji i ofertowanie Klientów
• Merytoryczne doradztwo oraz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów, z jakimi zgłasza się Klient
• Przygotowywanie ofert oraz prezentacji biznesowych
• Opracowywanie harmonogramów działań
• Sporządzanie kosztorysów
• Tworzenie krótkich raportów i podsumowań miesięcznych w autorskim CRM - uprościliśmy to na maxa
• Poszukiwanie szans newbusinessowych
Wymagania
• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Doradcy lub Przedstawiciela
• Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana, ale nie wymagana)
• Samodzielność i konsekwencja w działaniu
• Doskonałe umiejętności organizacyjne i otwartość umysłu
• Zdolność efektywnej pracy i zorientowanie na cele
• Wysoka kultura osobista
• Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji i/lub w realizowaniu projektów webowych - jak nie masz, to Cię nauczymy
Oferujemy
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników - wysokie premie i bonusy
• Możliwość pracy zdalnej
• Opiekę i wsparcie merytoryczne w zakresie określonych prac
• Udział w projektach dla międzynarodowych marek
• Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
• Aromatyczną kawę, świeże owoce i świetną atmosferę pracy
• Niezbędne narzędzia do pracy oraz unikatowe aplikacje usprawniające pracę
• Możliwość uzyskania samochodu służbowego, po okresie próbnym
• Dla najlepszych Karty Sportowe oraz inne dodatki i atrakcje

A to wszystko w samym centrum Wrocławskiego Parku Biznesu, przy ul. Strzegomskiej, gdzie bezpośrednim sąsiedztwie jest przystanek tramwajowy (nowo otwarty) oraz blisko stacja kolejowa Nowy Dwór.
Jeśli niestraszny Ci kontakt z klientem, a praca ludźmi to Twoja pasja – dołącz do nas!
Naprawdę warto!
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez i1 Group sp. z o.o.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)