Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.01.2024

Project Manager - STEP RECORDS

STEP RECORDS
  • Opole, opolskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Step Records to jedna z największych krajowych wytwórni płytowych specjalizujących się w muzyce rap. Opolska firma skupia wokół siebie wielu muzyków polskiej sceny hip-hopowej, których pozycja na scenie rapowej jest absolutnie nie do podważenia.
Albumy wydawane i dystrybuowane przez wytórnię mogą pochwalić się wielomilionową oglądalnością klipów, świetną promocją oraz statusami złotych, platynowych oraz diamentowych płyt. Step Records składa się z kilku mniejszych firm, którym podlegają m.in. różne marki odzieżowe, sklep internetowy preorder.pl czy największy kanał muzyczny YouTube w Polsce.

Do naszego zespołu potrzebujemy osoby na stanowisko:
Project Manager
Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:
- prowadzenie projektów, w tym tworzenie kart projektów, prowadzenie dokumentacji, monitorowanie budżetu, współpraca z artystą,
- projektowanie i usprawnianie procesów, stały pomiar postępu prac, zarządzanie zmianami i ich wpływem na cały projekt,
- planowanie zasobów potrzebnych do realizacji powierzonych zadań wraz z rozdzieleniem zadań i ich delegowaniem,
- kontrola standardów pracy oraz komunikacji przy projekcie,
- wspieranie zespołu i wyznaczanie kierunku działania,
- poszukiwanie nowych artystów do projektów i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi,
- raportowanie i prezentowanie artystom postępu projektu, na bazie posiadanych tabel rozliczeniowych i przyjętego harmonogramu,
- nadzór nad bieżącymi pracami wytwórni oraz koordynacja działań artysty i osób pracujących dla wytwórni,
- nadanie działaniom wytwórni wizji, kierunku oraz planowanie rozwoju,
- szeroko rozumiana współpraca z działem marketingu,
dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Wymagania

- doświadczenie w pracy w branży muzycznej (posiadanie kontaktów biznesowych związanych z mediami z branży hip hop),
- posiadanie wypracowanej marki osobistej (dobrej pozycji w kręgach związanych z branżą hip hop),
- wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe),
- mile widziana dobra znajomość rynku odzieży streetwear,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- rozwinięte zdolności interpersonalne, negocjacyjne oraz organizacyjne,
- umiejętność analitycznego myślenia oraz koordynowania przedsięwzięć o wysokim stopniu złożoności,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- wysokie umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole,
- nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
- biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
- znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
- możliwość elastycznego czasu pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w pewnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
- dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego WARTA,
- dofinansowanie do karty Multisport,
- pracę w energicznym i otwartym zespole,
- narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub na adres:
Wymagane dokumenty:
CV
List motywacyjny

Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.