Zatrudnimy Konstruktora / Projektanta Opakowań

Prost-Key Packaging Sobolewscy Sp.j.
  • Prostki, warmińsko-mazurskie pow. ełcki

Inżynier

Umowa o pracę

Firma Prost-Key Packaging Sobolewscy Sp. J. producent opakowań z papieru i tektury falistej, będąca od ponad 30 lat na rynku poszukuje zainteresowanych pracą na stanowisko:

KONSTRUKTOR / PROJEKTANT OPAKOWAŃ

Poszukujemy osoby kreatywnej, komunikatywnej, systematycznej oraz samodzielnej w działaniu,
posiadającej silną motywację do osiągania wyznaczonych celów.

MIEJSCE PRACY: Prostki/ Szczuczyn

OBOWIĄZKI:

- Projektowanie w systemie CAD
- Projektowanie i wizualizacja modeli bazując na specyfikacji projektowej
- Tworzenie konstrukcji opakowań kartonowych, ekspozytorów, standów
- Przygotowywanie projektów wykrojników do dalszego etapu produkcji
- Określanie warunków technologicznych w oparciu o indywidualne projekty
- Nadzorowanie jakości projektów
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej
- Systematyczne współpracowanie z Działem Sprzedaży

WYMAGANIA:

- Wykształcenie min. średnie (optymalnie techniczne: projektowanie, grafika)
- Znajomość programów CAD
- Umiejętność planowania i organizacji pracy
- Komunikatywność, samodzielność, precyzyjność, kreatywność

OFERUJEMY:

- Stabilne miejsce zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie,
- Ciekawą, pełna wyzwań pracę w kreatywnym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Narzędzia pracy odpowiednie do stanowiska

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV (mile widziane ze zdjęciem) na adres email pracait[małpa]prostkey.pl lub złożenie aplikacji na adres firmy ul. 1 Maja 89, 19-335 Prostki.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy o następująca klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)