Pokojowa / Pokojowy w Hotelu

Noclegi Najem Usługi Barbara Hornik
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Hotel "DWOREK" Obornicka we Wrocławiu, to obiekt położony w północnej, kameralnej części Wrocławia, przy skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych. Dysponujemy pokojami: turystycznymi, pracowniczymi oraz apartamentami. Posiadamy możliwość przyjęcia dużej ilości osób.

Na chwilę obecną poszukujemy do swojego zespołu: POKOJOWĄ / POKOJOWEGO.

Zakres obowiązków:
- dbanie o czystość i porządek w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych należących do obiektu,
- zgłaszanie recepcji usterek/ rzeczy pozostawionych przez gości

Wymagania

- znajomość języka polskiego (warunek konieczny),
- poczucie estetyki,
- dokładności i obowiązkowości,
- dobrej organizacji czasu pracy,
- dyspozycyjności.

W zamian oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia bądź samozatrudnienia
- przyjazną atmosferę w pracy w kameralnym zespole, w tym pełne wsparcie pozostałych pracowników,
- stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę,
- elastyczny grafik,
- zdobycie ciekawych doświadczeń,
- możliwość zamieszkania na terenie hotelu dla osoby pracujacej, jak i jej/jego parntera, któremu możemy zaproponować pracę na recepcji lub w charakterze pracownika gospodarczego (konserwatora).

Dodana
Wygasa (za 2 dni)