Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.03.2024

Konsultant Call Center - praca zdalna

Migtel
  • Warszawa, mazowieckie

Konsultant

Umowa o pracę

Praca zdalna

Praca od zaraz

InSpatium Fundacja Promocji Pracy Zdalnej poszukuje pracowników na stanowisko:

Migtel o sobie- jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży outsourcingowej. Zajmujemy się przeprowadzaniem badań rynku, analiz, pozyskiwaniem danych i obsługą infolinii oraz call center. Skupiamy się głównie na zatrudnianiu osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, oferujemy głównie pracę zdalną.

Rozmowy sprawiają Ci przyjemność?
Praca w domu to jest to?
Kreatywność to Twój atut?

Aplikuj, nie czekaj!

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków
dbałość o dobre imię i prestiż firmy,
rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonej pracy,
przeprowadzanie ankiet,
pozyskanie zainteresowanych zakupem B2B
obsługa infolinii,
badanie poziomu zadowolenia klienta.

Podejmij wyzwanie, jeżeli:
lubisz kontakt z ludźmi
stawiasz na różnorodność projektów
angażujesz się w realizację postawionych celów i zadań
czujesz w sobie optymizm i radość życia
cenisz równowagę między pracą, a życiem prywatnym
motywuje Cię praca zespołowa
posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem
masz umiejętności organizacji pracy własnej

WYMAGAMY
dobrej znajomości obsługi komputera,
posiadania komputera i słuchawek z mikrofonem oraz stałego dostępu do internetu.

Oferujemy
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
miłą, koleżeńską atmosferę,
różnorodność projektów - wsparcie szkoleniowe,
pracę w zgranym zespole,
możliwość podjęcia pracy od zaraz,
stałe wsparcie Koordynatora,
wynagrodzenie 3 490 brutto

Aplikować należy poprzez link:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.