Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.01.2024

Specjalista ds. pisania projektów unijnych

Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie
  • Kielce, świętokrzyskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Stanowisko:
 Specjalista ds. projektów w obszarze profilaktyki i wychowania dzieci i młodzieży oraz
aktywizacji osób starszych
Nasze wymagania
 Znajomość specyfiki projektów współfinansowanych ze środków europejskich, krajowych,
regionalnych
 Wykształcenie wyższe (minimum tytuł licencjata)
 Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny
 Kreatywność w pisaniu wniosków
 Skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

Twój zakres obowiązków
 Analiza możliwości finansowania projektów z programów europejskich, krajowych,
regionalnych,
 Weryfikacja terminów i rodzajów naborów konkursowych
 Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej: formalnej i merytorycznej niezbędnej w toku
składania wniosków oraz rozliczania projektów
 Przygotowanie wniosków o płatność, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji
projektów
 Współpraca z zespołem w zakresie merytorycznej zawartości projektów
 Bieżący kontakt z Klientem oraz przedstawicielami instytucji wdrażających środki
pomocowe,
 Stałe aktualizowanie wiedzy z zakresu dofinansowań
 Umiejętność interpretacji regulaminów i wytycznych konkursowych
 Współpraca z przedsiębiorstwami oraz samorządami gminnymi w realizacji projektów
unijnych
 Znajomość zagadnień dotyczących zamówień publicznych
 Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, sumienność i
odpowiedzialność

To oferujemy
 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
 Pracę w niedużym, wspierającym zespole, w bardzo pozytywnej atmosferze
 Brak sztywności korporacyjnej