Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.01.2024

Social Media / Marketing Manager

branża horeca
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Praca zdalna

Obowiązki:
- opracowywanie strategii komunikacji marki w mediach oraz jej realizacja
- systematyczne przygotowywanie i publikowanie postów, grafik i informacji w SM (w ciekawy, atrakcyjny sposób)
- nawiązywanie współpracy, utrzymywanie kontaktów z influencerami
- inicjowanie, opracowywanie, organizowanie i koordynowanie projektów marketingowych

Wymagania

- doświadczenie w SM oraz influencer marketingu
- samodzielność w działaniu i organizacji czasu
- umiejętność organizacji pracy własnej oraz podwykonawców
- kreatywność

Oferujemy

- możliwość realizacji ciekawych projektów
- stałą współpracę w młodym przyjaznym zespole
- współpracę na B2B
- możliwość wyboru/dostosowania systemu pracy (praca stacjonarna, hybrydowa, zdalna z okresowymi spotkaniami w biurze)
- dodatkowe benefity (np. prywatna opieka medyczna, posiłki pracownicze, owoce w pracy, miejsce parkingowe itp.)