Przedstawiciel terenowy w branży kamieniarskiej

Idealstones
  • Rzeszów, podkarpackie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

IdealStones to ceniony na regionalnym rynku pracodawca. Dbamy o rozwój, zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników. Sprawna organizacja i pełna zaufania atmosfera rodzi nowe koncepcje i wspiera kreatywność. Dużą wagę przykładamy do tego, by produkty, które wytwarzamy były niepowtarzalne i cechowały się wysoką jakością.

Stale rozwijamy naszą ofertą, dlatego poszukujemy obecnie osoby na stanowisko przedstawiciela terenowego, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad inwestycjami oraz prace biurowe.

Zadania:
- obsługa aktualnej bazy klientów oraz poszukiwanie nowych odbiorców
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych partnerskich relacji z Klientami
- wyjazdy służbowe - wizyty u kontrahentów oraz na inwestycjach
- ścisła współpraca z Działem Produkcji
- prace biurowe

Wymagania

- nastawienie na realizację celów
- umiejętność efektywnej współpracy w zespole
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B2
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży.

Oferujemy

- pracę w nowoczesnej, otwartej na innowacje firmie
- szkolenia produktowe i możliwość rozwoju zawodowego
- umowę o pracę, stabilne wynagrodzenie i przyjazną atmosferę
- pracę z wymagającym materiałem, która szybko może przerodzić się w pasję
- benefity: zniżki na ubezpieczenie, dofinansowanie do pakietu medycznego, zajęcia językowe.

Może pokochasz kamień naturalny tak jak my, stając się specjalistą w zakresie jego zastosowania, obróbki i sprzedaży. Będziesz brać udział w projektach, z których będziesz dumny. Dla nas liczy się Twoja pasja i chęć rozwoju.

Dołącz do nas - wyślij CV lub zadzwoń.

Miejsce pracy: Głogów Małopolski.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)