Kasjer sprzedawca z orzeczeniem o niepełnosp- Rzeszów

ipracujzdalnie.pl
  • Rzeszów, podkarpackie

Kasjer

Umowa o pracę

Firma Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o. poszukuje osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko: Kasjer sprzedawca - RZESZÓW

Zakres obowiązków:

I Bieżąca obsługa klienta.

I Wykładanie i dbanie o ekspozycję towaru.

I Obsługa stanowiska kasowego.

I Wykonywanie bieżących prac porządkowo czystościowych.

I Kontrolowanie jakości i świeżości produktów oraz dat przydatności do spożycia.

I Obsługa stanowiska do wypieku pieczywa.

I Obsługa dedykowanych maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcjami i zasadami BHP.

I Realizowanie zadań zgodnie z poleceniami przełożonych.

Wymagania

I Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

I Wykształcenie zawodowe.

I Dobra organizacja pracy.

I Sumienność, rzetelność.

Oferujemy

I Umowę o pracę

I Stabilne zatrudnienie

I Szkolenia wstępne

I Miłą atmosferę współpracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: @ z dopiskiem ,,Kasjer - sprzedawca - Rzeszów" lub kontaktować się telefonicznie :
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)