Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.01.2024

Pracownik do działu kadr i płac

Kontabl 92 sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Szukamy pracownika na stanowisko Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Twoje obowiązki:

1. obsługa kadrowa pracowników oraz przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy
2. obsługa Płatnika, platformy PPK i PUE ZUS
3. udział w procesach: naliczenia wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców oraz przygotowywania deklaracji PIT, ZUS, PFRON, GUS
4. współtworzenie oraz analizowanie raportów, sprawozdań i zestawień kadrowo-płacowych
5. obsługa zapytań pracowniczych, zapewnienie wysokiej jakości obsługi pracowników
6. obsługa systemu kadrowo-płacowego (Optima Comarch)
7. przygotowywanie, weryfikacja i archiwizowanie dokumentacji płacowej
8. współpraca z urzędami i organami kontroli, w tym korespondencja z komornikami
9. samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych
10. prowadzenie akt osobowych pracowników oraz dokumentacji związanej ze zleceniobiorcami
11. przygotowywanie dokumentacji związanej z legalnym zatrudnianiem cudzoziemców

Nasze oczekiwania:

1. Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
2. znajomość prawa pracy oraz przepisów i regulacji prawnych dotyczących naliczania płac
3. znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)
4. umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia
5. bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word)
6. doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność i wysoka samodyscyplina

Oferujemy stabilne warunki pracy w zgranym i doświadczonym zespole:

1. zatrudnienie na umowę o pracę
2. praca na1/1 etatu poniedziałek–piątek w godz.8.00-16.00
3. praca w siedzibie biura
4. pakiet medyczny oraz szkolenia kierunkowe w miarę potrzeb