Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.02.2024

Monter Konstrukcji Stalowych

EXBUD MOBILITY SP. Z O. O.
  • Kielce, świętokrzyskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Opis stanowiska

- montaż konstrukcji stalowych na budowie,
- obsługa elektronarzędzi typu: zakrętarka, wiertarka, szlifierka kątowa, szlifierka prosta.

Wymagania stanowiska

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- uprawnienia spawalnicze,
- uprawnienia UDT na podesty ruchome,
- gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju,
- brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3 m,
- zaangażowanie i chęci do pracy.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- płatne delegacje – wyjazdy zazwyczaj od poniedziałku do piątku,
- godziny nadliczbowe płatne zgodnie z kp: 50% lub 100%,
- pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku (wczasy pod gruszą), świadczenia świąteczne,
- ubezpieczenie grupowe,
- prywatną opiekę medyczną,
- posiłek każdego dnia,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do,
- transport na budowę.