Export Manager z orzeczeniem o niepełnosprawności – Skórcz

ipracujzdalnie.pl
  • Skórcz, pomorskie pow. starogardzki

Handlowiec

Umowa o pracę

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca stacjonarna, Cały etat , 8500zł + premia uznaniowa

Zakres obowiązków:

- Realizacja planów sprzedaży
- Zawieranie kontraktów handlowych
- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi firmy
- Kreowanie rynków współpracy
- Budowanie oraz promocję marki na rynkach zagranicznych

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie 8500zł + premia uznaniowa
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Niezbędne narzędzia pracy
- Wsparcie w procesie wdrożenia oraz przyjazną atmosferę
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej
- Ofertę grupowego ubezpieczenia na życie
- Możliwość przystąpienia do PPE
- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży

Wymagania

- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spożywczej)
- Praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office, w tym Excel
- Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (preferowane kierunku: Zarządzanie, Ekonomia)

Osoby zaineresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail : @
lub kontakt telefoniczny :
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)