Pracownik ogólnobudowlany / Magazynier budowlany

COMTER CONSTRUCTION
  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Budowlaniec

Umowa o pracę

Generalny Wykonawca w branży budowlanej zatrudni na stanowisko :

Zakres obowiązków:

· Kontrola i przyjmowanie dostaw,

· Kontrola stanów magazynowych,

· Wydawanie zasobów magazynowych,

· Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie,

· Drobne prace monterskie, rozbiórkowe oraz ogólnobudowlane

· Obsługa narzędzi budowlanych oraz elektronarzędzi

Profil idealnego kandydata:

· Wykształcenie min. średnie techniczne,

· Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z gospodarką,

magazynową w branży budowlanej,

· Znajomość dokumentacji magazynowej,

· Odpowiedzialność, skrupulatność w realizowaniu powierzonych zadań,

· Obsługa komputera.

· Prawo jazdy kat. B

· Obsługa koparko-ładowarki, ładowarki teleskopowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

- umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,

Miejsce pracy Ożarów Mazowiecki .
Dodana
Wygasa (za 4 dni)