Doradca klienta

Libratus Spółka z o.o.
  • Dzierżoniów, dolnośląskie pow. dzierżoniowski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

To nie jest praca dla każdego! Dlaczego?

Bo nie każdy umie planować sobie dzień i dążyć do realizacji własnych celów finansowych. A to od Ciebie zależy czy na konto wpłynie 8.000 zł, 10.000 zł czy więcej. Bo nie ma górnej granicy wynagrodzenia.

Jakie są nasze wymagania?
- Prawo jazdy kat. B oraz dostęp do własnego auta
- Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej otwarcia po odbyciu miesięcznego okresu próbnego*
(pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności oraz zapewniamy nieodpłatne wsparcie księgowe*).

Jeżeli:
- wiesz ile chcesz zarabiać
- jesteś samodzielny/a i umiesz planować sobie dzień
- chcesz współpracować ze znaną marką telekomunikacyjną
to jest to praca dla Ciebie.

Działamy w terenie a Twoje podstawowe zadania to:
- ustalenie kwoty jaka ma wpłynąć na Twoje konto
- sprzedaż i doradztwo w zakresie sprzedaży światłowodu oraz innych usług oferowanych przez T-Mobile

Jeżeli jednak jesteś przekonany/przekonana, że współpraca z nami pozwoli Tobie rozwijać się i realizować własne cele finansowe to czekamy na Twoje CV.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)