Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.03.2024

Specjalista ds. studentów

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
- obsługa bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa studentów,
- prowadzenie spraw studentów oraz obowiązującej w tym zakresie dokumentacji przebiegu studiów,
- obsługa działu finansów,
- bieżąca obsługa programu studenckiego (system ProAkademia),
- współpraca z wykładowcami oraz pracownikami administracji w zakresie rozliczeń indywidualnych, powierzeń itp.

Wymagania

- wykształcenie wyższe;
- biegła znajomość obsługi komputera – system operacyjny Windows, pakiet MS Office;
- wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność;
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy;
- pozytywne nastawienie i chęć do podejmowania nowych wyzwań;
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
- umiejętność pracy pod presją czasu;
- dyspozycyjność;
- dokładność i systematyczność.

Dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- znajomość przepisów dotyczących funkcjonowania szkoły wyższej.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- praca w dni robocze od poniedziałku do piątku oraz w wyznaczone soboty (odbiór dnia za pracującą sobotę);
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków;
- skrócone godziny pracy w okresie wakacyjnym;
- premie okolicznościowe;
- możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności;
- pracę w młodym zespole na prężnie rozwijającej się uczelni.

Wymagane dokumenty:
- CV i list motywacyjny;
- kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i staż pracy;
- własnoręcznie podpisane oświadczenie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L z dnia 4 maja 2016r)”

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Zastrzegamy możliwość niedokonania wyboru kandydata.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 31.03.2023r. na adres: @