Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.02.2024

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

ITZU Jobs Polska
  • Elbląg, warmińsko-mazurskie

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
- wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na terenie hali produkcji klienta,
- przeprowadzanie planowanych prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń,
- podejmowanie działań korygujących i naprawczych, również w przypadku awarii urządzenia

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe kierunkowe (preferowane średnie techniczne),
- znajomość schematów elektrycznych,
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m,
- dyspozycyjność do pracy zmianowej,
- mile widziane doświadczenie w naprawach maszyn CNC.

Oferujemy

- stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników,
- pracę w systemie zmianowym na terenie hali,
zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- wynagrodzenie złożone z podstawy oraz systemu premiowego, oraz
dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- pakiet benefitów (ubezpieczenie NW, kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, prywatne opieki medycznej, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, pożyczki pracownicze).