Asystent i Projektant instalacji tryskaczowych ppoż.(sanit.)

FIRE STOP Serwis zp. z o.o.
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Jeżeli chcesz zdobyć nowe doświadczenie w zespole profesjonalistów, to ta praca jest właśnie dla ciebie.

Od wielu lat współpracujemy z największymi markami, zapewniając im bezpieczeństwo i ochronę przeciwpożarową budynków.

Jesteśmy firmą która wciąż się rozwija , dlatego powiększamy grono branżystów o projektantów instalacji przeciwpożarowych wodnych.

Zapraszamy cię do współtworzenia zespołu realizującego ciekawe projekty.

Twoja korzyść to pakiet wdrażających szkoleń branżowych, samochód służbowy, czy możliwość kontynuowania/podjęcia studiów kierunkowych.

Jeżeli mieszkasz poza Szczecinem i jesteś otwarty na pracę w naszym teamie, to nic trudnego, na miejscu zorganizujemy również miejsce zamieszkania.

T.

TWOJE KORZYŚCI

-umowa o pracę w biurze w Szczecinie;
-stabilne zatrudnienie w rozpoznawanej na rynku firmie;
-pakiet szkoleń branżowych;
-współtworzenie ciekawych projektów;
-dobra atmosfera pracy zespołowej;
-samochód;
-komputer;
-telefon;
-opcja mieszkania pracowniczego dla osób przyjezdnych.

Uwaga:

WYNAGRODZENIE DO INDYWIDUALNEGO USTALENIA.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- praca z dokumentacją budowlaną;

- tworzenie projektów instalacji tryskaczowych;

- uzgodnienia projektowe;

- uczestnictwo w naradach budowlanych na obszarze całego kraju;

- utrzymywanie relacji z klientami;

- tworzenie i kompletowanie dokumentacji powykonawczej.

WYMAGANIA

Jeżeli aplikujesz na Asystenta projektanta:

-wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki;
-znajomość programu AutoCAD lub pokrewnych oraz MS Office;
-umiejętność czytania i interpretowania projektów technicznych
-zaangażowanie, umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy;
-umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
-znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
-czynne prawo jazdy kategorii B

Jeżeli aplikujesz na Projektanta:

-doświadczenie w projektowaniu instalacji przeciwpożarowych;
-wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Środowiska lub pokrewne);
-dobra znajomość oprogramowania AutoCad lub pokrewnych;
-znajomość norm i przepisów w zakresie projektowania VDS, NFPA , FM Global;
-mile widziane ( lecz nie jest to warunek konieczny) uprawnienia budowlane w zakresie projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń;
-znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (dokumentacja techniczna);
-dokładność, sumienność i odpowiedzialność;
-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Do zobaczenia !
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)