Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.01.2024

Sprzedawca Konsultant w salonie T-Mobile

Alkom
  • Kamienna Góra, dolnośląskie pow. kamiennogórski

Sprzedawca

Umowa o pracę

Autoryzowany agent T-Mobile poszukuje kandydata

na stanowisko :Sprzedawca Konsultant w salonie T-Mobile

miejsce pracy; Kamienna Góra

Zakres obowiązków :

- realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych

- aktywna sprzedaż i promowanie ofert T- Mobile

- bezpośredni i telefoniczny kontakt z Klientem

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

- budowanie długotrwałych relacji z Klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku

- podpisywanie Umów o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych

doradztwo w zakresie produktów i usług sieci komórkowej

- kompleksowa obsługa klientów

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

- łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz rozmawiać

- sprzedaż jest tym, w czym czujesz się dobrze

- masz w sobie determinację i motywację do pracy

- działasz elastycznie

- potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów

- Dobrze znasz pakietu MS Office

-masz doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta

Oferujemy

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- profesjonalne szkolenia sprzedażowe

- Szkolenia autoryzacyjne – otrzymasz pełne wdrożenie i wsparcie od zespołu

- możliwość udziału w różnych konkursach sprzedażowych!

CV można również przesyłać na adres alkom(małpa)alkom-gsm.com.pl wpisując w temacie : CV Kamienna Góra

O nas

Autoryzowany Agent T-Mobile