Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.03.2024

Zatrudnimy Magazyniera

Chemikals Sp. z o.o.
  • Braniewo, warmińsko-mazurskie pow. braniewski

Magazynier

Umowa o pracę

Dołącz do Grona Pracowników firmy specjalizującej się w przeładunkach, konfekcjonowaniu i magazynowaniu towarów oraz produkcji ekogroszku.

Główne obowiązki:

- prowadzenie spraw dotyczących gospodarki materiałowej, paliw, części zamiennych, opakowań i innych
- ścisła współpraca z kierownikiem działu utrzymania ruchu w zakresie gospodarki materiałowej i prowadzenia magazynu
- opracowanie planu rozmieszczenia materiałów w magazynie oraz jego aktualizowanie oraz praktyczne stosowanie się do opracowanych ustaleń
- wydawanie i rozliczanie paliwa
- podejmowanie działań mających na celu usprawnienie pracy magazynu oraz zapewniających prawidłowe przechowywanie materiałów

Wymagania

- wykształcenie - zawodowe lub średnie zawodowe
- podstawowa obsługa komputera (pakiet Office)
- doświadczenie zawodowe: mile widziane

Umiejętności:
- komunikatywność
- dobra organizacja pracy
- umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku
- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
- nowoczesne i komfortowe narzędzia pracy
- pakiet prywatnych usług medycznych MEDICOVER
- karta sportowa OK System lub Multisport
- rabaty na paliwo na stacjach benzynowych Orlen
- zniżka pracownicza na zakup ekogroszku

W aplikacji prosimy zapisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami:

· Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),

· ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).

Zapoznaj się z nami na