Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Pracownik ochrony / dozoru Warszawa Śródmieście

MAXUS & MM Service Security
  • Warszawa, mazowieckie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Warszawa Al. Solidarności
TYLKO OSOBY POSIADAJĄCE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
- Wymagane CV pracownika przy rekrutacji.

OFERUJEMY:
• pracę zmianową – 24h / 72h wolnego
• szkolenie wstępne a także niepełne umundurowanie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pełen etat
• stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty.
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na koszt firmy.

OCZEKIWANIA:
• orzeczenie o niepełnosprawności (umiarkowane lub znaczne) bez ograniczeń ruchowych,
• doświadczenie w pracy recepcyjnej,
• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• niekaralność (warunek konieczny),
• punktualność, zaangażowanie w wykonywaniu powierzonej pracy,
• wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, spostrzegawczość.
• mile widziana znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• dozór powierzonego mienia,
• rejestracja gości, wydawanie kluczy.
• nieregularne dokonywanie obchodów terenu,
• kierowanie ruchem pieszych i pojazdów.
• obsługa monitoringu i reagowanie na wydarzenia
• obsługa i reagowanie na systemy alarmowe P-Poż
• rejestr zdarzeń na obiekcie.

kontakt
• 516- 929- 496 Koordynator obiektu
• 512 -657 -735 Biuro Warszawa