Specjalista ds. zakupu nieruchomości

CitiEstate Sp. z o. o.
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
• Wyszukiwanie i pozyskiwanie nieruchomości do bezpośredniego zakupu przez Spółkę
• Analiza stanu prawnego nieruchomości,
• Przygotowywanie dokumentacji do transakcji i koordynacja procesu zakupu
• Współpraca z zespołem w zakresie analizy atrakcyjności ofert
• Monitorowanie nowych ofert pojawiających się w Internecie oraz trendów w branży nieruchomości
• Współpraca z inwestorami w zakresie ich bieżącej działalności
• Ścisła współpraca z klientem w celu dokonania transakcji zakupu
Nasze wymagania
• Znajomość aspektów prawnych związanych z nieruchomościami
• Znajomość procedur związanych z inwestycjami nieruchomości
• Wykształcenie wyższe
• Prawo jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych (samodzielnych, w godzinach pracy)
• Bardzo dobrej organizacji pracy
• Samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Znajomości pakietu MS Office
To oferujemy
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Poznanie tajników wiedzy na temat inwestowania na rynku nieruchomości
• Doświadczenie w rozwiązywaniu skomplikowanych sytuacji związanych z nieruchomościami
• Przyjazne i komfortowe środowisko pracy w życzliwym zespole profesjonalistów
• Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiety motywacyjne,
• Pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowocześnie zaprojektowanym biurze w dogodniej lokalizacji
O nas
CitiEstate Sp. zoo to polska firma inwestycyjna działającą w sektorze nieruchomości. Kupujemy budynki mieszkalne i działki na terenie całego kraju. Nasze doświadczenie sięga 2007 roku. Mamy własny kapitał. Podejmujemy się najtrudniejszych tematów, klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie rozwiązania trudnej sytuacji związanej z nieruchomościami.

Dodana
Wygasa (za 6 dni)