Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.01.2024

Rekruter pracowników z Ukrainy

Marysia
  • Poznań, wielkopolskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Dialekt Group Sp. o.o. Sp. k. jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15164, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko:
Rekruter – z możliwością przyuczenia

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:
• prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla,
• aktywne poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych narzędzi rekrutacyjnych,
• redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
• weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji oraz prowadzenie rozmów rekrutacyjnych;
• ścisła współpraca z koordynatorami projektów,
• pomoc w pracach biurowych i zleconych zadaniach,
• wsparcie w projektach kadrowo-płacowych: np. przygotowywanie raportów.

Wymagania

• uśmiech na twarzy i pozytywne podejście do powierzonych zadań:)
• mile widziane doświadczenie w rekrutacji osób z zagranicy: Białoruś, Ukraina,
• otwartość, komunikatywność i dobra energia do działania,
• wysoki poziom kultury osobistej,
• umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów,
• bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (zwłaszcza Word, Excel) i swobodne poruszanie się w środowisku internetowym (strony www i portale branżowe, social media),
• znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie dowolnej umowy,
• atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do umiejętności i wykonywanej pracy,
• dużą samodzielność działania,
• niezbędne narzędzia pracy,
• współpraca w dynamicznie rozwijającym się i pełnym pozytywnej energii zespole:).

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Dialekt Group (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).