Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.01.2024

Specjalista ds. BHP- Rzeszów

TARGET BHP
  • Rzeszów, podkarpackie

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

TARGET BHP poszukuje do swojego zespołu specjalistę ds. BHP na projekt budowlany w Rzeszowie.

Obowiązki

- wykonywanie obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów o służbie bhp
- prowadzenie nadzoru BHP
- uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji związanej z realizowanymi projektami wykonawczymi m.in. oceny ryzyka, ibwr, Plany BIOZ itp.
- uczestnictwo w kontrolach zewnętrznych służb (PIP, Inspekcja Sanitarna)
- sporządzanie protokołów powypadkowych i określanie przyczyn wypadków przy pracy, w tym wykonywanie sprawozdań do służb zewnętrznych
- prowadzenie inicjatyw mających na celu budowanie świadomości bezpiecznej pracy i kształtowania prawidłowej postawy wśród pracowników
- bieżące informowanie (raportowanie) kadry zarządzającej o stwierdzonych zagrożeniach/ nieprawidłowościach z zakresu BHP wraz z zaleceniami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń

Wymagania

- wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy lub ukończone studia podyplomowe w tym zakresie
- doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty ds. BHP w branży budowlanej/ energetycznej - min. 2 lata
- dobra znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy
- samodzielność
- znajomość j, angielskiego - mile widziana

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca od poniedziałku do piątku po 8 h dziennie
- długoterminowa współpraca
- preferowana forma zatrudnienia: B2B