Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.01.2024

Przedstawiciel Handlowy

Ubezpieczenia
  • Ozimek, opolskie pow. opolski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Masz doświadczenie w sprzedaży i myślisz o założeniu swojej firmy?
Zapraszam do współpracy z jedną z najbardziej stabilnych i prestiżowych marek na rynku ubezpieczeń.
Otrzymasz szkolenia, narzędzia, biuro, know-how sprzedażowe – tak abyś mógł rozwijać się zawodowo i realizować swoje zadania na najlepszym poziomie.
Jesteś gotowy na nowe wyzwania i samodzielną pracę?
Dołącz już teraz do najlepszego Teamu sprzedażowego i spełniaj swoje marzenia!
Co oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia
• System wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne
• Portfel klientów
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
• Elastyczny czas pracy
Jakie benefity mamy dla Ciebie:
• Opieka medyczna
• Ubezpieczenie grupowe na życie
• Zniżki na ubezpieczenia majątkowe
• Kartę sportowo-rekreacyjną
• Telefon służbowy
• Pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU
• Akcje promocyjne i konkursy z wartościowymi nagrodami
• Atrakcyjne szkolenia i wydarzenia biznesowe
Jaki będzie Twój zakres obowiązków
• Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Obsługa powierzonego portfela klientów
Jakie są nasze wymagania
• Minimum średnie wykształcenie
• Doświadczenie w aktywnej sprzedaży
• Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym
• Umiejętność pracy na celach sprzedażowych
• Znajomość technik sprzedaży
• Prawo jazdy kategorii B