Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.02.2024

Doradca podatkowy, VAT, Akcyza

  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
StepUp Search dla naszego klienta, Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych, która oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego.

Ich główną misją jest oferowanie profesjonalnego i kompleksowego zakresu działań z indywidualnym podejściem do każdego klienta.Obsługuje spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia i fundacje.

Stanowisko: Doradca podatkowy specjalizowany w zakresie podatków pośrednich - VAT, Akcyza

Dział: Dział Podatków Pośrednich
Lokalizacja: Warszawa
Wynagrodzenie: do negocjacji
Typ umowy: FTE, B2B
Praca hybrydowa

Opis stanowiska:

· Przygotowanie projektów opinii podatkowych, udzielanie porad drogą telefoniczną i e-mailową
· prowadzenie postępowań podatkowych i udział w czynnościach procesowych
· udział w audytach podatkowych
· udział w projektach reorganizacyjnych (przekształcenia, połączenia, podziały spółek)
· odbywanie spotkań z klientami

Oczekujemy:

· wyższego wykształcenia
· doświadczenia zawodowego – min. 1-roczne
· zdolności analitycznego oraz kreatywnego myślenia
· dokładności w realizacji powierzonych zadań
· doświadczenia w analizowaniu zagadnień podatkowych oraz przygotowywaniu opinii podatkowych, umów, raportów, memorandów itp.
· samodzielności
· bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem terminologii prawniczej
· znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
· umiejętności zarządzania czasem, dobrej organizacji pracy i terminowości
· umiejętności pracy w zespole, wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
· znajomości przepisów w zakresie podatków dochodowych
· tytuł doradcy podatkowego/radcy prawnego/adwokata będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

· ciekawe wyzwania zawodowe z zakresu wszystkich zagadnień podatkowych
· pracę nad ciekawymi projektami
· atrakcyjne wynagrodzenie
· dobrą atmosferę pracy
· biuro zlokalizowane w centrum Warszawy i możliwość częściowej pracy zdalnej
· imprezy integracyjne

Prosimy o wysyłanie CV wraz z aktualną klauzulą RODO.

Zachęcamy do aplikowania :) !