Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.02.2024

Manager sprzedaży

Lilla Dymarek
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Kilka powodów, dla których warto dołączyć:
• współpraca oparta na sprawdzonym modelu biznesowym,
• wysokie wynagrodzenie z podstawą od 5 000 PLN + system prowizyjny bez limitów,
• wspieramy od pierwszego dnia w firmie, dbając o profesjonalne i przyjazne wdrożenie oraz wyspecjalizowany cykl szkoleń,
• oferujemy jasno określoną drogę kariery i awansu,
• motywujemy, poprzez możliwości uzyskania dodatków: finansowych, cennych nagród rzeczowych, uczestniczenia w prestiżowych wydarzeniach, np.: szkolenia, warsztaty, wyjazdy zagraniczne,
• benefity: program emerytalny, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.

Zadania, jakie Cię czekają na tym stanowisku:
• zarządzanie zespołem sprzedaży,
• rekrutacja i rozwój zespołu,
• realizacja celów sprzedażowych i biznesowych,
• aktywne wspieranie zespołu w budowaniu i rozwijaniu portfela klientów.

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży,
• umiejętności prowadzenia skutecznej rekrutacji,
• wysokich standardów kultury i osobistej etyki pracy,
• samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania.