Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.12.2023

Specjalista ds. handlu

HRPartner Monika Pszuk
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Handlowiec

Umowa o pracę

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264), która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego stałego Klienta, producenta pelletu drzewnego i palet, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(miejsce pracy: Ostaszewo)

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie w wysokości 7000 brutto
- pracę w godzinach 8-16
- narzędzia niezbędne do pracy
- pracę w nowoczesnym zakładzie w przyjaznym zespole
- możliwość rozpoczęcia współpracy od marca lub kwietnia 2023

Obowiązki:
- sprzedawanie produktów branżowych (palety, pellet)
- analiza rynków
- pozyskiwanie klientów i utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność sprzedaży
- znajomość j. angielskiego
- mile widziana znajomość j. niemieckiego

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy aplikuj, wysyłając CV!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.
Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk-Małkowską, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’
Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.