Aplikuj.pl

Programista Cobol

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Portal www.aplikuj.pl umożliwia przeglądanie i dodawanie ofert pracy z całego kraju.

Portal odnotowuje ponad  3 500 000 odsłon miesięcznie. Zamieszczanie ogłoszeń w naszym serwisie jest skuteczne i tanie. Duży zasięg, niska cena przekonują coraz więcej pracodawców do naszej oferty. Na naszej stronie publikujemy ciekawe i unikalne porady dla pracowników i pracodawców. Porady są przygotowywane przez specjalistów z zakresu prawa pracy, zatrudnienia i praktyków.

Cobol ninja!

Zakres obowiązków

Szukamy programisty Cobol do współpracy przy rozwoju platformy Aplikuj.pl. bardzo dobre warunki pracy.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • współtworzenie aplikacji internetowej,

  • udział w planowaniu architektury systemu,

  • udział w projektowaniu nowych funkcjonalności,
  • rozwój wewnętrznych produktów firmowych.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie i pisanie dokumentacji technicznej,

  • zaangażowanie, sumienność, dokładność i odpowiedzialność,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat, istnieje ewentualna możliwość współpracy B2B,

  • wygodne, klimatyzowane biuro w centrum miasta, nowoczesny sprzęt, bezpłatny parking, restauracja i siłownia w zasięgu 50 metrów,

  • ubezpieczenie grupowe, multisport, świeże owoce,

  • szkolenia i kursy,

  • wpływ na podnoszenie jakości wytwarzanego oprogramowania i usprawnianie procesu produkcyjnego,

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • Administratorem danych osobowych jest:
    MediaBielsko.pl Paweł Strykowski, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Legionów 26/28, NIP: 5471567654
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:MediaBielsko.pl Paweł Strykowski, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Legionów 26/28, NIP: 5471567654zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Włoszczowice pow. pińczowski, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasa (za 2 miesiące)