Informatyk / Serwisant IT / Administrator Sieci

Wojtek
  • Rzeszów, podkarpackie

Informatyk

Umowa o pracę

W ramach rozwoju firmy poszukujemy osób otwartych na nowe wyzwania na stanowisku: Informatyk / Serwisant IT / Administrator Sieci.

Miejsce pracy:
Głogów Małopolski k. Rzeszowa
ul. Pod Borem

Opis stanowiska:
- rozbudowa i administrowanie siecią wewnętrzną firmy (LAN, CCTV),
- zarządzanie użytkownikami w AD, poczcie email,
- administrowanie systemami operacyjnymi Windows, Linux oraz oprogramowaniem zainstalowanym na komputerach użytkowników,
- bieżące wsparcie techniczne użytkowników aplikacji – pierwsza linia wsparcia,
- prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego oraz innych elementów będących składnikami infrastruktury teleinformatycznej,
- diagnozowanie oraz naprawa drobnych usterek w sprzęcie komputerowym i biurowym. Bieżące rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomości zagadnień sieciowych LAN, WAN, WIFI,
- znajomości systemów operacyjnych Windows i Windows Server, Linux,
- umiejętność konfigurowania urządzeń: komputery, laptopy, drukarki, skanery,
- umiejętność samodzielnego tworzenia koncepcji i rozwiązań z zakresu projektowania i wdrażania rozwiązań teleinformatycznych,
- wysokich umiejętności komunikacyjnych w mowie i piśmie, niezbędnych do wymiany informacji między pracownikami,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- dobra organizacja pracy
- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
- znajomość oprogramowania: AutoCAD, lub innego 2D,
- umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej 2D (znajomość rysunku technicznego),
- co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków,

Oferujemy

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia;
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- udział w ciekawych projektach,
- pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym.
Dodana
Wygasa (za 2 dni)