Specjalista ds. Sprzedaży aut nowych/kamperów

Rekruter
  • Kielce, świętokrzyskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Praca na podanym stanowisku polegać będzie na kompletnej obsłudze klienta. Zarówno takiego który sam się zgłosi z zainteresowaniem jak również wyszukiwanie innych potencjalnych klientów. Oferta dotyczy sprzedaży gotowego kampera, jak również tworzenia kampera na zamówienie od postaw zgodnie z ofertą. Lub doposażanie auta klienta. Zatem stanowisko wymaga wiedzy z zakresu technik sprzedaży jak również przyswojenia wiedzy technicznej z zakresu tworzenia i wyposażania zabudowy kamperowej.

Twój zakres obowiązków :

Aktywne działania w kierunku pozyskania nowych Klientów

Przygotowywanie ofert handlowych

Prowadzenie pełnego procesu sprzedażowego (rozmowa + spotkanie)

Raportowanie działań handlowych

Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej w zgodzie ze standardami firmy

Realizacja założonych planów sprzedażowych

Obsługa klientów/kontrahentów polskich i zagranicznych

Dbałość o najwyższy standard obsługi klienta

Nasze wymagania :

Minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży wymagającej aktywnego pozyskiwania Klienta

Doświadczenie w branży motoryzacyjnej – dział sprzedaży

Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne

Wysoka kultura osobista i umiejętność profesjonalnej obsługi Klienta

Samodzielność i dobra organizacji pracy własnej

Determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów

Prawo jazdy kat. B oraz wysoka kultury jazdy

znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1 /C2

Oferujemy

stabilne warunki współpracy

współpraca na podstawie umowy zlecenie/ umowy o pracę

pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania na email:

Dodana
Wygasa (za 3 dni)