Asystentka Administracyjna w Biurze Inwestycyjnym

Warsaw Capital Group SP. z o. o
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Warsaw Capital Group to prężnie działająca firma inwestycyjna na rynku nieruchomości.

Aktualnie poszukujemy do swojego biura w Warszawie Asystentki Zarządu

Przewidywane obowiązki:

Koordynacja obiegu dokumentów firmowych

Tworzenie pism administracyjnych

Redagowanie umów cywilnoprawnych

Kontakt z zewnętrznymi partnerami firmy

Współpraca z urzędami, składanie podań, wniosków,

Wsparcie w tworzeniu dokumentacji dla potrzeb firmy,

Pomoc w przygotowywaniu wewnętrznych procedur firmy

To, co możemy zaoferować:

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Poznanie tajników wiedzy na temat inwestowania na rynku nieruchomości

Doświadczenie w rozwiązywaniu skomplikowanych sytuacji związanych z nieruchomościami

Przyjazne i komfortowe środowisko pracy w życzliwym zespole profesjonalistów

Elastyczne godziny pracy,

Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiety motywacyjne,

Od kandydatów oczekujemy:
Wykształcenie prawnicze bądź administracyjne.

Doświadczenie zawodowe w pracy w administracji: kancelaria notarialna, sąd, komornik. Warunek konieczny

Prawo jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych (samodzielnych, w godzinach pracy)

Doświadczenie w pracy z nieruchomościami

Znajomości pakietu MS Office

Bardzo dobrej organizacji pracy

Samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Dodana
Wygasa (za 2 dni)