Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.02.2024

Terapeuta Środowiskowy dzieci i młodzieży

Ezra UKSW
  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Terapeuta

Umowa o pracę

Zostań częścią autorskiego modelu psychologicznej opieki środowiskowej dla dzieci i młodzieży EZRA

Twój zakres obowiązków:

• planowanie działań terapeutycznych i opracowanie Indywidualnego Planu Wsparcia,
• prowadzenie interwencji środowiskowych (tj. udzielanie wsparcia, praca nad motywacją do rozwiązywania problemów i podejmowania nowych działań, interwencje kryzysowe w sytuacjach trudnych),
• diagnoza indywidualnych zasobów młodego człowieka i obszarów wymagających wsparcia,
• współpraca z instytucjami obecnymi w życiu pacjenta i na terenie działalności placówki,
• prowadzenie oddziaływań terapeutycznych i profilaktyczno- wychowawczych,
• współpraca z zespołem leczącym,
• udział w superwizjach.

Nasze oczekiwania:

• min. roczne doświadczenie w pracy środowiskowej z dziećmi i młodzieżą,
• gotowość do pracy w środowisku dziecka/młodego dorosłego,
• umiejętność konceptualizacji zaburzeń wieku rozwojowego,
• wysoko rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki psychologa,
• gotowość do pracy w zespole i współpracy ze środowiskiem pacjenta,
• ukończone studia wyższe o kierunku psychologia/pedagogika specjalna
• posiadanie certyfikatu potwierdzającego nadanie kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży” lub bycie w trakcie szkolenia z terapii środowiskowej dzieci i młodzieży.

To oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
• dofinansowanie do szkoleń zawodowych,
• udział w szkoleniach wewnętrznych,
• superwizję prowadzoną przez superwizorów PTP,
• współpracę z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego.