Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.02.2024

Psychoterapeuta dzieci i młodzieży:

Ezra UKSW
  • Zambrów, podlaskie pow. zambrowski

Psychoterapeuta

Umowa o pracę

Zostań częścią autorskiego modelu psychologicznej opieki środowiskowej dla dzieci i młodzieży EZRA

Psychoterapeuta Dzieci i młodzieży:

Twój zakres obowiązków:

• opracowanie planów i celów psychoterapeutycznych dostosowanych do potrzeb pacjenta,
• prowadzenie procesów psychoterapeutycznych zgodnie z modalnością,
• prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wytycznymi,
• utrzymywanie kontaktu z zespołem leczącym,
• uczestnictwo w superwizjach.

Nasze oczekiwania:

• ukończenie co najmniej 2 roku szkoły psychoterapeutycznej,
• umiejętność konceptualizacji zaburzeń wieku rozwojowego,
• doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej i/lub grupowej z dziećmi i rodzicami,
• wysoko rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki psychoterapeuty,
• gotowość do pracy w zespole i współpracy ze środowiskiem pacjenta,
• gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności terapeutycznych,
• mile widziane doświadczenie kliniczne w pracy z dziećmi i młodzieżą,

To oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i wymiaru godzin,
• udział w szkoleniach wewnętrznych,
• superwizję,
• współpracę z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego,
• pracę w modelu EZRA.