Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Pomoc księgowej/młodsza księgowa do biura rachunkowego

biuro rachunkowe INFI
  • Poznań, wielkopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Zatrudnimy do pracy w biurze rachunkowym do pomocy w księgowości. Praca na cały etat. Mile widziany status studenta.

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim chęci do nauki oraz dokładności i uczciwości.

Biuro mieści się w okolicach Ronda Kaponiery w Poznaniu.

Opis stanowiska:

prowadzenie KPiR, prowadzenie ksiąg handlowych

sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT)

obsługa programów księgowych INSERT (Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant) oraz Płatnik

Oczekujemy:

chęć zdobycia nowych umiejętności i poszerzania wiedzy zawodowej

punktualność i obowiązkowość

praca od poniedziałku do piątku 9-17.

Oferujemy

praca w miłej atmosferze w młodym zespole

doświadczenie

praca pod nadzorem doradcy podatkowego oraz głównej księgowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji @