Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.02.2024

Elektromonter

Transsystem S.A.
  • Białobrzegi, podkarpackie pow. łańcucki

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
* montaż urządzeń i wykonywanie połączeń elektrycznych w układach
sterowania i automatyki,
* montaż elektryczny podzespołów, prefabrykacja szaf sterowniczych,
pulpitów oraz skrzynek sterowniczych,
* kontrola poprawności wykonanego montażu.

Wymagania

* wykształcenie zawodowe, techniczne – elektrotechnika i pokrewne,
* mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
* znajomość rysunku technicznego,
* uprawnienia SEP do 1 kV, G1 E,
* gotowość wyjazdu na miejsce montażu – również za granicą,
* mile widziane uprawnienia na obsługi urządzeń wolnobieżnych
transportu bliskiego,
* mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu
komunikatywnym.

Oferujemy Ci:
* umowę o pracę lub B2B,
* w pełni samodzielne stanowisko pracy,
* szkolenia i treningi: możliwość partycypowania w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe jak i językowe,

Oferty złożone z CV i listu motywacyjnego prosimy kierować poprzez formularz na stronie portalu.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transsystem Spółka Akcyjna, Wola Dalsza 367, 37-100 Łańcut, moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji (CV, list motywacyjny, referencje) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”