Referent ds. obsługi sekretariatu

Biblioteka Miejska w Łodzi
  • Łódź, łódzkie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku pracy:
1. Prowadzenie sekretariatu.
2. Prowadzenie kalendarza spotkań Dyrekcji.
3. Organizowanie i obsługa konferencji oraz spotkań służbowych.
4. Organizacja podróży służbowych.
5. Umiejętność redagowania pism.
6. Katalogowanie i archiwizacja dokumentacji.
7. Obsługa korespondencji firmy.
8. Koordynacja i obieg dokumentów.
9. Współpraca merytoryczna z poszczególnymi działami Biblioteki.
10. Zapewnienie sprawnego przepływu informacji w biurze.

Wymagania konieczne:
1. Wykształcenie (charakter lub typ szkoły): wyższe.
2. Preferowany kierunek, profil wykształcenia: administracja i zarządzanie.
3. Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy.
4. Umiejętność pracy pod presją czasu.
6. Dobra znajomość Pakietu Microsoft Office.
7. Sprawna obsługa urządzeń biurowych.

Predyspozycje osobowościowe:
1. Zaradność i kreatywność w rozwiązywaniu trudnych sytuacji.
2. Odpowiedzialność, skrupulatność i rzetelność.
3. Komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji.
4. Wysoka kultura osobista.

Wymagania dodatkowe:
1. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
2. Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Oferujemy

- możliwość zatrudnienia od zaraz,
- stabilne zatrudnienie w największej oraz dynamicznie rozwijającej się łódzkiej instytucji kultury,
- przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi zawodowemu, samorealizacji i zdobywaniu nowych umiejętności,
- dofinansowanie do pakietów sportowych, prywatną opiekę medyczną oraz Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Informacja dodatkowa:
1. Rodzaj zawieranej umowy: umowa o pracę na stanowisku referenta
2. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy

3. Wymagane dokumenty:
a) Curriculum vitae
b) Pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji

4. Termin składania dokumentów: 30.01.2023 – 07.02.2023

5. Dokumenty można złożyć:
- osobiście/pocztą: Biblioteka Miejska w Łodzi, Plac Wolności 4, 91-415 Łódź
- elektronicznie: przez formularz Lento.pl

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów, których wyłoni na podstawie analizy dokumentów aplikacyjnych. Wybrane osoby poinformujemy o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

Szczegółowe informacje dotyczące ogłoszenia oraz pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji znajdują się pod adresem:
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)